We wtorek 16 czerwca, w naszej szkole odbył się Dzień Bezpiecznego Przedszkolaka. Zaproszone reprezentacje z sąsiednich przedszkoli mogły uczestniczyć w ruchu drogowym, korzystając z bezpiecznych gokartów. Zabawę poprzedziły zabawy przy stanowiskach edukacyjnych: memory drogowe, puzzle pojazdy, familiada, kolorowe znaki. Pogadanka pani Ani wprowadziła młodych „kierowców” na małe uliczki. Nad bezpieczeństwem czuwała pani pielęgniarka Ola i druhowie z OSP Jastrząb. Dziękujemy za pomoc w organizacji. Zapraszamy za rok.






























