Wycieczka do Parku Wodnego w Częstochowie

W dniu 16 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ostatniej już w tym roku szkolnym wycieczce do Parku Wodnego w Częstochowie. Pobyt w aquaparku dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji, radości i niezapomnianych wrażeń. Wycieczka pozwoliła nie tylko aktywnie spędzić czas, ale i wzmocniła koleżeńskie relacje.