Ogólnopolski program Mały Mistrz

W roku szkolnym 2025/2026 w naszej szkole, po raz kolejny, był realizowany ogólnopolski program wspierania aktywności fizycznej uczniów klas I-III Mały Mistrz. Odbyło się to przy współpracy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z nauczycielem wychowania fizycznego. Celem tego programu było: zachęcenie uczniów do zdobywania nowych umiejętności ruchowych oraz podnoszenia sprawności fizycznej, podniesienie atrakcyjności zajęć wychowania fizycznego z wykorzystaniem sprzętu sportowego przekazanego szkołom w ramach funkcjonowania programu.
Na zajęciach uczniowie zdobywali sprawności fizyczne – piłkarza i gimnastyka. Udało się to wszystkim uczestnikom. Na koniec programu odbyły się testy sprawności fizycznej, który ukazały wysoką sprawność fizyczną naszych uczniów. Program „Mały Mistrz” to fantastyczna inicjatywa, która przynosi wiele korzyści dla wszystkich zainteresowanych!